Obserwator 2021.07.29

  • 29.07.2021, 19:25
  • TV Słupsk
29-07-obserwator.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
serwis informacyjny

Dziś w Obserwatorze

Jaki Polski Ład
Władze Słupska konsultują z radnymi propozycje inwestycji, które mogą być sfinansowane w ramach programu Polski Ład. Ostateczna decyzja ma zapaść w ciągu kilku dni. Poszczególne kluby mają własne pomysły na wydanie milionów złotych, ale są też wspólne propozycje.

Przetarg do powtórki
Nie ma szans, by w tym roku do słupskiego PKS-u dostarczone zostały cztery małe autobusy kupione przez powiat słupski z dotacji Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Starosta przetarg unieważnił i procedura rusza od początku. Nie ma natomiast problemu z zamówieniem sześciu większych autobusów.

Literatura z książkomatu
Aby wypożyczyć książkę, nie trzeba już będzie chodzić do biblioteki. Zamówione pozycje odbierzemy, a potem oddamy w książkomacie. Pierwszy w Słupsku za kilka tygodni stanie przy ul. Grodzkiej.

Nowa przewodnicząca
Lena Iwan-Kucia jest nową przewodniczącą Rady Miasta Ustka. Na tym stanowisku zastąpiła Jacka Maniszewskiego, który na początku lipca został wybrany na stanowisko burmistrza miasta.

Niedźwiadek za promocję
Film promujący Ustkę pod tytułem „Ustka – become the master of leisure” zdobył nagrodę podczas 21. edycji festiwalu The Golden City Gate, który co roku odbywa się przy targach ITB w Berlinie.

 

TV Słupsk

Podziel się:


Pozostałe