Meble na wymiar – idealnie do niestandardowych pomieszczeń

  • 7.02.2018, 15:49 (aktualizacja 26.02.2018 11:17)
  • Grupa Tipmedia
Meble na wymiar – idealnie do niestandardowych pomieszczeń
Wystrój wnętrza, niezależnie od tego, czy to pokój gościnny, kuchnia czy lokal biurowy, jest istotną kwestią.

To, jak będzie wyglądać przestrzeń, w której przebywamy, w znacznej mierze przekłada się na nasze samopoczucie czy efektywność pracy (w przypadku różnego rodzaju biurowców). Z tego względu dużą wagę przywiązuje się do koloru ścian, ale także umeblowania.

Urządzanie wnętrza to nie lada wyzwanie. Nie wystarczy wybrać kształtu mebli oraz ich koloru, ale wymagane jest również przemyślenie ich rozmieszczenia w taki sposób, aby mogły być jak najbardziej funkcjonalne. Nie każde pomieszczenie ma regularny kształt – popularnego kwadratu czy prostokąta. Zdarza się również tak, że pokój przypomina trapez czy inną figurę geometryczną, która znacznie utrudnia zadanie. Dlatego doskonałym rozwiązaniem są meble na wymiar. Nasi projektanci dostosowują je pod wymagania pomieszczenia. Jeśli jest niewymiarowe, odpowiednio przytniemy blat, jeśli pokój jest ciasny, wykorzystamy wnękę, w której stanie pojemna szafa. Mamy rozwiązanie na każdą ewentualność, jaka może nas spotkać.

Różnorodność stylistyczna

Meble na zamówienie mają tę zaletę, że możesz samodzielnie zagospodarować własną przestrzeń. Jeśli masz pomysł na to, jak powinna wyglądać, dajemy możliwość jej spersonalizowania pod Twoje potrzeby. Meble na wymiar robione w Słupsku nie są przeznaczone wyłącznie do pomieszczeń niewymiarowych, o kłopotliwych kształtach czy niekorzystnej powierzchni, ale mogą być także świetną alternatywą dla tych, którzy nie chcą decydować się na standardowe rozwiązania, jakie oferuje większość sklepów meblowych. Styl vintage? A może nowoczesny i minimalistyczny wystrój? Podołamy każdemu zadaniu, tworząc wysokiej jakości meble na zamówienie.

Słupsk – stolica solidnych mebli

Już na etapie projektowania dbamy o każdy szczegół, jesteśmy dokładni do co milimetra, dzięki czemu zapewniamy trwałość i solidność. Meble produkowane w Słupsku są stabilne – bez obaw, że będą się osuwać czy chybotać. Wykorzystujemy płyty i akcesoria od najlepszych producentów, a czas realizacji jest maksymalnie skrócony. Nie musisz długo oczekiwać na wymarzone meble, które mają stanąć w Twoim mieszkaniu, biurze czy hotelu.

Grupa Tipmedia
Podziel się:

Pozostałe