Bernadeta Kopeć, prezes Akademii Młodego Lekkoatlety Słupsk, podsumowuje gorący początek sezonu 2026. Słupscy lekkoatleci wygrali klasyfikację medalową i punktową na Mistrzostwach Polski LZS w Zamościu — 24 medale i przewaga 54 punktów nad następnym klubem. To wynik tym bardziej imponujący, że w słupskiej szkole mistrzostwa sportowego nie ma klas lekkoatletycznych, a klub bazuje wyłącznie na otwartym naborze i własnych wychowankach.
Słupsk podbija lekką atletykę! 24 medale i minima na Mistrzostwa Europy i Świata 🏅
Słupsk dominuje w lekkiej atletyce! 🏆
- Dzisiaj, 14:15
Reklama