Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Reklama w TV Słupsk

Biuro reklamy w Słupsku czynne jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 9.30 - 13.30. Szczegółowe informacje dotyczące reklamy lokalnej, regionalnej i ogólnopolskiej otrzymacie Państwo pod numerem telefonu: 519 699 762  lub pisząc na adres: [email protected]

Jedną z podstawowych zasad naszego biura reklamy jest zaoferowanie Państwu reklamy dostosowanej zarówno do potrzeb jak i możliwości finansowych.
W skali lokalnej nasz program dociera codziennie do ponad 50 000 gospodarstw domowych na terenie Słupska, Ustki i Sławna za pośrednictwem sieci telewizji kablowej "Vectra".

Reklama regionalna i ogólnopolska - to zasięg wybrany przez Państwa spośród ponad 70 miast w Polsce. W większości miast programy lokalne nadawane są z wielokrotnym powtórzeniem. Jeden dzień emisji planszy lub spotu reklamowego oznacza w rzeczywistości od sześciu do dwudziestu czterech nadań (w Słupsku, Ustce i Sławnie reklamy nadawane są co 60 minut).

Aby zamówić reklamę wystarczy jeden telefon. Nasz przedstawiciel handlowy ustali dogodny dla Państwa termin i przyjedzie do Państwa. Pomoże w określeniu rodzaju reklamy, wykona jej wstępny projekt. Wykonamy reklamę, znajdziemy dla niej najlepszą formę, częstotliwość i czas emisji.

Na etapie produkcyjnym współpracujemy m.in. z bankiem muzycznym "Paris Music" oraz kompozytorami i wykonawcami muzycznymi, a także z firmą "RPM Studio", zapewniającą kompleksową obsługę w zakresie głosów lektorskich - także znanych lektorów i aktorów.

Na życzenie zapewniamy kompleksową obsługę kampanii reklamowej w telewizjach lokalnych, wykonanie filmu reklamowego, bądź dokumentalnego - od scenariusza, przez rejestrację materiałów video, grafikę, udźwiękowienie muzyczne i lektorskie - do gotowego do emisji filmu.

Skontaktuj się z nami
Napisz do nas!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama