Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu

⚽ Ten klub zrobił coś, czego nie udało się Legii ani Górnikowi

Podziel się
Oceń

20 zjazd MKS Cieśliki Słupsk
Kliknij aby odtworzyć

Wyjątkowe spotkanie ludzi, których połączyła piłka, przyjaźń i coś, czego nie powtórzył żaden wielki klub w Polsce. Waldemar Pawlak, były zawodnik MKS Cieśliki, wspomina początki kariery, marzenia o klubowym dresie i mecze przed 30-tysięczną widownią. Rozmowa o tym, co sprawia, że Cieśliki spotykają się już po raz dwudziesty – gdy Górnik, Legia i Gwardia nie dały rady.
 

Więcej o autorze / autorach:
Reklama