Czarni z nową nazwą

Słupscy koszykarze do końca tegorocznego sezonu będą grali pod zupełnie nowa nazwą. Drużyna występować będzie w rozgrywkach Orlen Basket Ligi pod nazwą Icon Sea Czarni Słupsk.

01.02.2024 14:37
Pierniki nie takie twarde

90:65 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk pokonali u siebie toruńskie Twarde Pierniki w 19. kolejce koszykarskiej ekstraklasy. Zwycięstwo jest tym bardziej cenne, że przypadło w meczu jubileuszowym dla trenera Mantasa Cesnauskisa.

30.01.2024 14:31
Porażka Czarnych w Warszawie

84 do 94 przegrali wyjazdowe spotkanie z Legią Warszawa Grupa Sierleccy Czarni Słupsk w 18. kolejce koszykarskiej ekstraklasy. O porażce zadecydował przede wszystkim fatalny początek spotkania.

23.01.2024 12:37
Rekord Europy Marka Zakrzewskiego

Podczas mityngu lekkoatletycznego w Luksemburgu doskonale spisał się Marek Zakrzewski z Akademii Młodego Lekkoatlety Słupsk.

23.01.2024 12:12
Młodzi pięściarze debiutowali w ringu

Niemal sto dziewcząt i chłopców rywalizowało podczas turnieju „Pierwszy krok z Energą”. Zwycięzcami byli wszyscy, bo liczyło się zdobycie doświadczenia w ringu, a nie punkty od sędziów.

16.01.2024 14:05
Czarni pokonani u siebie

Po fatalnej drugiej połowie Grupa Sierleccy Czarni Słupsk przegrali na własnym parkiecie mecz ze Stalą Ostrów Wielkopolski w 17. kolejce koszykarskiej ekstraklasy.

16.01.2024 13:10
Gryfici już trenują do wiosennych rozgrywek

Koniec urlopowej laby piłkarzy czwarto ligowego Gryfa Słupsk. Od poniedziałku podopieczni Krzysztofa Mullera rozpoczęli intensywne przygotowania do wiosennej rundy sezonu 2023/2024.

10.01.2024 14:48
Piłkarskie emocje wracają!

Drużyna Gryfa Słupsk wystartuje w rozgrywkach trzeciej ligi Futsal. Gryfici mecze będą rozgrywać pod okiem trenerów Piotra Górniewicza i Krystiana Klawikowskiego.

09.01.2024 15:32
Porażka Czarnych w Stargardzie

77:65 takim wynikiem zakończyło się spotkanie Spójni Stargard z Czarnymi Słupsk w 16 kolejce koszykarskiej ekstraklasy. Podopieczni Mantasa Cestnauskisa trzy kwarty przegrali, a jedną zremisowali.

09.01.2024 15:15
Czarni po I rundzie

Koszykarze Orlen Basket Ligi zakończyli pierwszą turę rozgrywek. W 15 kolejce Grupa Sierleccy Czarni Słupsk pewnie pokonali Arkę Gdynia. Dzięki temu zwycięstwu słupszczanie kończą ten etap rozgrywek na trzecim miejscu z 23 punktami.

04.01.2024 12:58