Obserwator 13.03.2019

  • 13.03.2019, 17:32
  • TV Słupsk
13_03_obserwator.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
serwis informacyjny

Dziś w Obserwatorze

Nowe funkcje terenu byłego LO
O funkcję świadczenia usług nieuciążliwych oraz mieszkaniowe budownictwo wielorodzinne rozszerzyła ostatnio Rada Miejska funkcjonalność terenu byłego IV Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Grottgera 13. Wcześniej miejsce to przeznaczone było wyłącznie na cele oświatowe.  

Bahnhofs Hotel w remoncie
Dawny hotel pracowniczy PKP, a przed wojną wytworny Bahnhofs Hotel już niedługo przestanie straszyć podróżnych wysiadających w Słupsku z obydwu dworców. Właśnie przechodzi remont -  pierwszy od ponad 40 lat.

„Mam pomoc” nie tylko dla mam
Spotkania z psychologiem, zajęcia warsztatowe, wspólne wyjścia do kina czy teatru- rodzice i opiekunowie osób z niepełnosprawnościami nie muszą już czuć się osamotnieni i pozostawieni sami sobie. W Słupsku otwarto właśnie świetlicę integracyjną „Mam pomoc”.

„Witkacy i ja” w jedenastej odsłonie
Już po raz jedenasty groteskowy i absurdalny świat Witkacego stał się inspiracją dla młodych twórców, którzy wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym i Fotograficznym „Witkacy i ja”. Komisja konkursowa jak zwykle stanęła przed bardzo trudnym zadaniem wyboru najlepszych prac.

Wiosna w bibliotece
Idzie wiosna, a wraz z nią zmiany i wzmożona aktywność. Nie inaczej będzie w usteckiej bibliotece. Placówka przygotowała bogatą wiosenną ofertę i wydłużyła godziny pracy.

 

TV Słupsk

Pozostałe