Obserwator 10.06.2019

  • 10.06.2019, 19:59
  • TV Słupsk
10_06_obserwator_popr.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
serwis informacyjny

Dziś w Obserwatorze

Wielka przeprowadzka Ekonomika
Były łzy wzruszenia, spotkania z dawno niewidzianymi znajomymi, a na koniec wielka przeprowadzka. W słupskim Ekonomiku odbył się zjazd absolwentów połączony symbolicznymi przenosinami do nowej siedziby.

Marsz dla Życia i Rodziny w Słupsku
Około tysiąca uczestników Marszu dla Życia i Rodziny w minioną niedzielę przedefilowało ulicami Słupska od kościoła św. Maksymiliana do Parku Powstańców Warszawskich. To już dziewiąta tego typu afirmacja życia i więzi rodzinnych obchodzona w naszym mieście.

Pięściarze Czarnych pokonali Rosjan
Zdecydowanym zwycięstwem pięściarzy Czarnych zakończył się sportowy pojedynek pomiędzy Czarnymi Słupsk a zawodnikami z rosyjskiego Kaliningradu, rozgrywany dla uczczenia pamięci szkoleniowca Słupszczan Józefa Mazura. Blisko półtora tysiąca kibiców na Gryfii to najlepszy dowód na to, że boks w Słupsku nadal cieszy się wielkim zainteresowaniem, jak za czasów, kiedy Czarni sięgali po najwyższe sportowe trofea.

III charytatywny bieg z Nadzieją
Biegacze ze Słupska i okolic zbierali pieniądze na zakup nowego samochodu do przewozu osób niepełnosprawnych. Zbiórka była podstawowym celem biegu z Nadzieją.

Bazarek natury w Krępie
Tłumy odwiedzających i stoiska z tradycyjnymi produktami oraz rękodziełem – w podsłupskiej Krępie wystartował Bazarek Natury. Inicjatywa okazała się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę.

Bieg Łososiowy w Ustce
Ponad 200 biegaczy zmagało się nad morzem. Rozegrano kolejną III edycję Biegu Łososiowego, w ramach cyklu Grand Prix Ustki.

 

TV Słupsk

Pozostałe