Obserwator 19.06.2019

  • 20.06.2019, 11:57
  • TV Słupsk
19_06_obserwator.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

serwis informacyjny

Dziś w Obserwatorze

Hurra, już wakacje!
Dzisiaj zabrzmiał ostatni dzwonek w tym roku szkolnym. Uczniowie zaczynają ponad dwumiesięczne wakacje. Mijający rok szkolny był wyjątkowy przede wszystkim dlatego, że działalność kończą gimnazja.

Bal absolwentów podstawówki
Polonezem Wojciecha Kilara rozpoczął się w jednym z renomowanych słupskich lokali bal, którym absolwenci szkoły podstawowej nr 10 w Słupsku żegnali się ze swoją szkołą. Popularna od pewnego czasu impreza wzorowana jest na tradycyjnych balach maturalnych.

Maszyniści kultury
W słupskiej Galerii Kameralnej odbyło się uroczyste podsumowanie szóstej odsłony plebiscytu „Pociąg do kultury”. W konkursie skierowanym do placówek oświatowych ze Słupska i Ustki, chodziło o zebranie jak największej ilości punktów za wszelkiego rodzaju aktywność i uczestnictwo w wydarzeniach organizowanych przez Bałtycką Galerię Sztuki Współczesnej.

Amazonki w dobrej formie
„Amazonka w dobrej formie”- pod takim hasłem kobiety zmagające się z rakiem piersi przemaszerowały ulicami Słupska.  Inicjatywę wsparło wielu mieszkańców naszego miasta.

Informacja turystyczna w Ustce już otwarta
W usteckim porcie morskim uruchomiono punkt informacji turystycznej. Po raz pierwszy otwarto go po zachodniej stronie kurortu.

Grand Lubicz Challenge
Za nami już „III Przeprawa o Puchar Burmistrza Miasta Ustka”. Dla miłośników terenowych rajdów samochodowych był to czas niezwykłych wrażeń.

 

 

TV Słupsk

Pozostałe