Obserwator 04.09.2019

  • 04.09.2019, 17:31
  • TV Słupsk
04_09_obserwator.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

serwis informacyjny

Dziś w Obserwatorze

Dodatkowe pieniądze na ulice i drogi
Z oficjalną informacją o rządowym dofinansowaniu inwestycji drogowych w  Słupsku i powiecie słupskim wystąpił rzecznik prasowy rządu - Piotr Müller.  Na specjalnie zwołanej w Słupsku konferencji prasowej polityk wyjaśnił, że środki te są pochyleniem się rządu nad komunikacyjnymi problemami Ziemi Słupskiej. 

Słupska bohaterka na muralu
Słupszczanka Anna Bogucka-Skowrońska przez lata walczyła o demokrację w Polsce, jako adwokat w czasach PRL broniła najważniejszych działaczy „Solidarności”, a teraz doczekała się swojego muralu. Rysunek z jej wizerunkiem powstał w ramach akcji „Kobiety Solidarności”.

Tramwaj zwany Ceramikarnią
Słupski tramwaj wrócił na swoje miejsce po gruntownym remoncie. Pojazd pomnik będzie miał zupełnie nowe otwarcie. Już niebawem będzie tam działać słupska ceramikarnia.

Pociągi może w grudniu
Wraz z końcem wakacji zakończyły się połączenia kolejowe między Słupskiem a Ustką. Jest jednak duża szansa, że pociągi kursujące nad morze powrócą już w grudniu.

Moto Festyn z sercem
Był ryk silników, zmagania sportowe i padł kolejny rekord zbiórki pieniędzy na chore dzieci – mowa o VII Moto Festynie w Ustce. Impreza co roku cieszy się sporym zainteresowaniem.

 

TV Słupsk

Pozostałe