Obserwator 31.10.2019

  • 31.10.2019, 17:20
  • TV Słupsk
31_10_obserwator.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
serwis informacyjny

Dziś w Obserwatorze

Wyjatkowy jubileusz
Jubileusz 95 urodzin obchodzi w tych dniach jedna z pierwszych polskich powojennych mieszkanek Słupska Danuta Krystyna Kardasz. Z tej okazji życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności złożyła jej osobiście prezydent Słupska Krystyna Danilecka - Wojewódzka oraz przedstawiciele Słupskiego Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego, w którego ramach działa Koło Pierwszych Słupszczan.

Przyjaciele zagrają dla Irka
Do połowy przyszłego tygodnia trwać będzie internetowa zbiórka pieniędzy dla Ireneusza Borkowskiego, słupskiego społecznika, którego rodzina na początku miesiąca straciła w pożarze część domu. W listopadzie odbędzie się specjalny koncert, podczas którego również będzie można pomóc panu Ireneuszowi. Na remont domu potrzeba co najmniej 50 tysięcy złotych.

Zmagania szachistów
Najlepsi szachiści z naszego regionu kolejny raz zmierzyli się w Grand Prix Słupska w szachach szybkich. Tym razem zmagali się jedni z najmłodszych zawodników w ramach kategorii U 15.

Zmiana warty w Młodzieżowej Radzie Ustki
 Wyjątkową oprawę miała październikowa Sesja rady miasta w Ustce. Tym razem dorośli radni spotkali się z członkami Młodzieżowej Rady Miasta. Okazja była wielka, bo część młodzieży kończy kadencję w radzie, a część zaczyna.

Czerwona Szopa w rękach samorządu
Jeden z najciekawszych obiektów zabytkowych w usteckim porcie trafi w ręce samorządu. Miasto przejmuje czerwoną szopę. Zawarto wstępną umowę w tej sprawie.

TV Słupsk

Podziel się:


Pozostałe