Obserwator 07.11.2019

  • 07.11.2019, 17:24
  • TV Słupsk
07_11_obserwator.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
serwis informacyjny

Dziś w Obserwatorze

Agresor w rękach policji
Na niekulturalne zachowanie swoich klientów i podopiecznych narażeni są każdego dnia. Pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy rodzinie w Słupsku, z tak niekomfortowymi sytuacjami spotykają się niemal każdego dnia. Wczoraj potrzebna była pomoc policji. Agresywny 57 latek wyładował swoją złość miedzy innymi na jednym z samochodów zaparkowanych przed ośrodkiem. 

Nabór do Rady Seniorów
Kończy się pierwsza kadencja słupskiej Rady Seniorów. Samorząd ogłasza nabór chętnych do pracy na rzecz starszych w następnych latach. Kandydatury mogą zgłaszać instytucje, grupy nieformalne oraz osoby prywatne.
 

Asfalt zamiast gruntówki
Ulica Chełmońskiego na osiedlu Piastów doczeka się wreszcie przebudowy. Radni na ostatniej sesji postanowili przekazać brakujące pieniądze na wykonanie tam nawierzchni asfaltowej i ciągu pieszo-rowerowego. Prace drogowe rozpoczną się już za kilka tygodni.

Kulturalny magazyn pełen zaproszeń
W czwartek widzowie Telewizji Słupsk po raz pierwszy zobaczą Magazyn Kulturalny. Znajdą się w nim informacje o nadchodzących wydarzeniach muzycznych, teatralnych, filmowych czy klubowych. Widzowie będą też mogli zdobyć wejściówki na koncerty i spektakle.

Wymień ciepło z innymi
Robisz jesienne porządki i nie masz co zrobić ze starymi ubraniami? Dołącz do „Wymiany Ciepła”. W Ustce kolejny raz rusza akcja charytatywna.

 

TV Słupsk

Podziel się:


Pozostałe