Obserwator 25.02.2020

  • 25.02.2020, 19:06
  • TV Słupsk
25_02_obserwator.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
serwis informacyjny

Dziś w Obserwatorze

Kącik zabaw w szpitalu
Wieża zabaw, zabawki, stolik dla dzieci to niektóre części wyposażenia „Serenadowego Kącika Zabaw” otwartego w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Słupsku. Jego wyposażenie to dar polskiej firmy mleczarskiej „Spomlek”, uzyskany dzięki pomocy internautów.

Prawo dla licealistów
Lekcje prawa dla młodzieży szkół średnich przygotowała akademia Pomorska w Słupsku. Wykład dla licealistów był nietypowy, bo poprowadził go nie nauczyciel akademicki, ale sędzia na co dzień orzekający w sprawach karnych.

Urodziny Stasia
Przez cały poniedziałek w różnych miejscach Słupska trwały obchody 135. rocznicy urodzin Stanisława Ignacego Witkiewicza – Witkacego. Były wykłady, pokazy i warsztaty, kolorowy korowód w centrum miasta oraz spektakl.

Bokserskie zmagania
To była prawdziwa uczta dla miłośników pięściarstwa. Nie zabrakło emocji i zaciętych pojedynków. W Słupsku zmierzyli się zawodnicy z Pomorza i Luton w Anglii.

Czarni w dobrej formie
To był ostatni mecz tej fazy rozgrywek w hali Gryfia. Czarni pokazali się z doskonałej strony. Pewnie zwyciężyli drużynę GKS Tychy.

Usteckie konsultacje
W Ustce rusza debata dotycząca rocznego planu konsultacji społecznych. W tym roku tematów przygotowanych przez samorząd do dyskusji z mieszkańcami nie zabraknie.

 

 

 

TV Słupsk

Podziel się:


Pozostałe