Obserwator 17.03.2020

  • 17.03.2020, 17:21
  • TV Słupsk
17_03_obserwator.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
serwis informacyjny

Dziś w Obserwatorze

Kościoły były puste
Wierni w Słupsku zastosowali się do w ostatnią niedzielę do zaleceń hierarchów i ze względów na bezpieczeństwo sanitarne pozostali w domach. Na msze przychodziła jedynie garstka osób.

Szpital z ograniczeniami
Słupski szpital ogranicza swoją działalność. Odwołane są planowane zabiegi. Władze szpitala apelują o ograniczenie do minimum wizyt w punktach nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej. Priorytet mają zabiegi ratujące życie.

Pomagamy sobie
Widzialna ręka Słupsk – na tym profilu na facebooku mieszkańcy Słupska i regionu oferują sobie pomoc z zrobieniu zakupów czy wyprowadzeniu psa na spacer. Wszystko po to, by osoby starsze, chore i niesamodzielne nie narażały się na potencjalne zakażenie koronawirusem.

Areszt za czyn lubieżny
Kara ośmiu lat więzienia grozi 36-latkowi ze Słupska. Mężczyzna miał zaatakować młodą dziewczynę i próbować doprowadzić do czynności seksualnych. Sąd aresztował napastnika.

Akademia na razie zamknięta
Od ubiegłego tygodnia Akademia Pomorska w Słupsku nie prowadzi zajęć dla studentów. Dwa z trzech akademików słupskiej uczelni musiały zostać opuszczone przez mieszkające tam osoby.

Koronawirus w Ustce
Urząd Miasta w Ustce pracuje w systemie ograniczonej dostępności dla mieszkańców. Ograniczenia wprowadzane są z uwagi na dobro mieszkańców w związku z ogłoszeniem na terenie Polski stanu zagrożenia epidemicznego, W mieście zebrał się także sztab kryzysowy.

TV Słupsk

Podziel się:


Pozostałe