Policja sprawdza przestrzeganie przepisów w galeriach

  • 06.05.2020, 14:00
  • redakcja TV Słupsk
Policja sprawdza przestrzeganie przepisów w galeriach Sklep odzieżowy w galerii handlowej jarmoluk / pixabay.com

Policjanci kontrolują galerie handlowe po ich ponownym otwarciu. W trakcie dwudniowej akcji mundurowi zwracają uwagę na konieczność zakrywania ust i nosa oraz zachowywania bezpiecznych odległości od siebie.

 

Od tego tygodnia wprowadzone zostały kolejne obluzowania obostrzeń. Otwarte zostały galerie i centra handlowe. W pierwszych dniach ich działalności wraz ze sprzedawcami pojawili się policjanci. Wszystko w ramach akcji prewencyjnej. Mundurowi zwracali uwagę m.in. na obowiązek zakrywania ust i nosa oraz zachowywania bezpiecznych odległości od siebie. Podczas spotkań z klientami i pracownikami sklepów funkcjonariusze rozdawali ulotki, w których zawarte są najważniejsze informacje dotyczące zachowywania środków ostrożności podczas zakupów.

 

Funkcjonariusze apelują o zdrowy rozsądek i stosowanie się do zaleceń. Poluzowane obostrzenia nie zwalniają nas z obowiązku przestrzegania przepisów. Wspólnym celem jest utrzymanie możliwie wysokiego poziomu zdrowia mieszkańców. Nadal należy ograniczać do minimum kontakty z innymi osobami, po wyjściu z domu trzeba koniecznie nałożyć maseczkę ochronna i utrzymywać dwumetrowy dystans od innych.

redakcja TV Słupsk

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Nowa Telewizja Słupsk jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe