Obserwator 2020.11.24

  • 24.11.2020, 17:18
  • TV Słupsk
24-11-obserwator.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
serwis informacyjny

Dziś w Obserwatorze

Miliony dla przedsiębiorców
Prawie 70 milionów złotych w ramach tarcz antykryzysowych przekazał przedsiębiorcom z regionu słupskiego Powiatowy Urząd Pracy. Większość pieniędzy wypłacona została w postaci bezzwrotnych pożyczek. Właściciele firm wciąż jeszcze mogą się ubiegać o wsparcie.
 
Mandaty za brak maseczki
Choć od kilku tygodni obowiązuje nakaz noszenia maseczek w miejscach publicznych, wielu słupszczan wciąż nie przestrzega tego nakazu. Tylko od początku listopada za brak maseczki policja ukarała już ponad 600 mieszkańców.

Czarni znów wygrywają
86 do 74 pokonali Grupa Sierleccy Czarni Słupsk drużynę Rawlplug Sokół Łańcut w 11. kolejce koszykarskiej pierwszej ligi. W drużynie Sokoła zagrali aż trzej zawodnicy, którzy w poprzednim sezonie stanowili trzon ekipy Czarnych.

Nowa przeprawa nad rzeką
Konstrukcja drugiej z trzech planowanych kładek nad Słupią jest już zamontowana. Na przejście nowymi przeprawami jednak jeszcze poczekamy.

Słupsk już świątecznie
Choć do świąt został równo miesiąc, w Słupsku już można poczuć przedświąteczną atmosferę. W centrum miasta w weekend odpalono pierwszą część bożonarodzeniowej iluminacji. Kolejne światła pojawią się niebawem.

Ustka z projektem budżetu
Projekt budżetu miasta Ustka na rok 2021 jest już gotowy. Zgodnie z przepisami został złożony w biurze Rady Miasta i wysłany do zaopiniowania Regionalnej Izbie Obrachunkowej w Gdańsku. W grudniu samorząd zaprosi mieszkańców na prezentację najważniejszych założeń projektu.

 

TV Słupsk

Podziel się:


Pozostałe