MAGAZYN USTECKI 19.06.2021 | Bądź na Bieżąco - II tura wyborów, Wakacyjne Parkingi i Otwarcie Węzła

  • 19.06.2021, 17:15
  • redakcja TV Słupsk
loadingŁaduję odtwarzacz...
Wydanie programu informacyjnego Magazyn Ustecki z dnia 19 czerwca 2021 roku, a w nim:

00:00 Intro programu Magazyn Ustecki

00:17 Wybory w Ustce. II tura 27 czerwca

Ustczanie w niedzielę wybierali swojego burmistrza. Znamy już nazwiska kandydatów, którzy spotkają się w drugiej turze wyborów. Wyborcza dogrywka odbędzie się 27 czerwca.

02:15 Strefa płatnego parkowania

Od wtorku na 19 ulicach w centrum Ustki obowiązują opłaty za parkowanie. W tym roku abonament dla mieszkańców został obniżony, wprowadzono też tzw. „abonament eko” dla posiadaczy aut hybrydowych, auta elektryczne zwolnione są z opłat.

04:25 Darmowy przejazd na kartę

Zmiany w sposobie funkcjonowania komunikacji miejskiej w Ustce. Najważniejsze dotyczyć będą bezpłatnych przejazdów dla mieszkańców. Upoważniać do nich będzie nie dowód osobisty, ale karta mieszkańca.

05:59 Otwarcie węzła na początek sezonu

To będzie wydarzenie tego sezonu. Mowa o otwarciu Transportowego Węzeł Integracyjnego w Ustce. To jedna z najważniejszych inwestycji w mieście w ostatnich latach.

07:17 Informator dla aktywnego turysty

Do rąk turystów i nie tylko trafił właśnie nowy informator turystyczny wydany przez Lokalną Organizację Turystyczną "Ustka i Ziemia Słupska". Wydawnictwo to kompendium wiedzy o atrakcjach turystycznych, dobrej kuchni i ciekawej rozrywce w regionie.

08:26 Pożegnanie z widzami. Outro programu Magazyn Ustecki

 

Serwis ustecki prowadzi Kamila Szuba-Salwiak.

redakcja TV Słupsk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Nowa Telewizja Słupsk jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe