Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu

Solidarni z autyzmem

Podziel się
Oceń

Ulicami Słupska przeszedł kolejny Błękitny Marsz. Tym razem wydarzenie w ramach Światowego Dnia Świadomości Autyzmu organizowane było przez Przedszkole Miejskie Integracyjne nr 32 „Tęczowa Dolina” w Słupsku.
Kliknij aby odtworzyć

Trasa marszu przebiegała ulicami: Kasztanową, Gdyńską, Bohaterów Westerplatte, Hubalczyków i zakończyła się w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 im. Gryfitów w Słupsku. Uczestnicy marszu ubrani i przyozdobieni byli w błękitne elementy. Wielu niosło także symboliczne słoneczniki. 

Imprezie towarzyszyły występy artystyczne i dobra zabawa. Cel marszu było wsparcie osób z autyzmem, Zwiększenie świadomości na temat autyzmu, Pokazanie solidarności i zrozumienia dla osób z autyzmem

Więcej o autorze / autorach:
Reklama