Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu

Biznesowy początek dnia

Podziel się
Oceń

Kolejne spotkanie z cyklu "Poranków Biznesowych" organizowanych przez Słupską Izbę Biznesu odbyło się tym razem w Kawiarni Telewizyjnej „Pegaz” w Słupsku.
Kliknij aby odtworzyć

W wyjątkowej przestrzeni, która łączy kawiarnię z telewizją, spotkali się przedsiębiorcy z regionu słupskiego, aby rozmawiać o biznesie, wymieniać doświadczenia, przekazywać informacje o najbliższych wydarzeniach i ciekawych eventach, a przede wszystkim utrwalać dotychczasowe i nawiązywać nowe kontakty.
Spotkanie słupskiego biznesu w Pegazie to nie tylko networking, ale też okazja, by zajrzeć za kulisy telewizji i zobaczyć, jak lokalna stacja telewizyjna - Telewizja Słupsk funkcjonuje od środka.
W spotkaniach inicjowanych przez Słupska Izbę Biznesu biorą udział nie tylko przedstawiciele lokalnych firm ale także reprezentanci sektora kulturalnego, społecznego i sportowego.
Atmosfera "Poranka Biznesowego" sprzyja rozmowom i inspiracjom. To świetny początek biznesowego dnia.

Więcej o autorze / autorach:
Reklama