Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu

Pytania do urzędników

Podziel się
Oceń

To było bardzo ważne spotkanie dotyczące poszerzenia granic miasta o Bolesławice, a przede wszystkim przyszłości nowych mieszkańców Słupska.
Kliknij aby odtworzyć

Sala w podsłupskiej miejscowości wypełniona była niemal po brzegi. Władze Słupska z nowymi mieszkańcami rozmawiały między innymi o kwestiach organizacyjnych, takich jak automatyczna zmiana w wielu obszarach bez konieczności dokonywania przez mieszkańców określonych czynności czy składania wniosków, Poruszono także kwestię stawek opłat  np. za wywóz odpadów komunalnych i innych nieczystości.  Rozmawiano tez organizacji szkolnictwa. 

Dużo uwagi poświęcono zmianom nazw ulic- mieszkańcy Bolesławic wskazywali, które proponowane nazwy im odpowiadają  a które woleliby zmienić. Temat zostanie poddany analizie.

Na pytania mieszkańców odpowiadała  prezydent   Słupska Krystyna Danilecka- Wojewódzka , sekretarz miasta Tomasz Czuczak oraz  dyrektorzy wydziałów i jednostek miejskich . 

Miejscy urzędnicy zachęcili  także do korzystania z oferty słupskich instytucji społecznych i zdrowotnych oraz zakładania Słupskiej Karty Mieszkańca, która wiąże się z korzyściami dla ich posiadaczy. 

Więcej o autorze / autorach:
Reklama