Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu

81 latek na gazie

Podziel się
Oceń

W Ustce policjanci zatrzymali nietrzeźwego 81-latka, który jadąc na łuku drogi, zjechał na pobocze i rozbił swojego opla na latarni. Mężczyznę do czasu przyjazdu Policji ujęli strażacy z pobliskiej jednostki.
Kliknij aby odtworzyć

Funkcjonariusze w tym przypadku po raz kolejny zastosują tryb przyspieszony, co oznacza, że mężczyzna już niedługo może usłyszeć wyrok. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Więcej o autorze / autorach:
Reklama