Funkcjonariusze w tym przypadku po raz kolejny zastosują tryb przyspieszony, co oznacza, że mężczyzna już niedługo może usłyszeć wyrok. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi do 3 lat pozbawienia wolności.
81 latek na gazie
W Ustce policjanci zatrzymali nietrzeźwego 81-latka, który jadąc na łuku drogi, zjechał na pobocze i rozbił swojego opla na latarni. Mężczyznę do czasu przyjazdu Policji ujęli strażacy z pobliskiej jednostki.
- Dzisiaj, 13:02
Reklama