Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu

Słupski Gryf w formie

Podziel się
Oceń

Kolejne zwycięstwo słupskiego Gryfa w rozgrywkach IV ligi. Tym razem słupszczanie na własnym boisku pokonali Anioły Garczegorze 2:1.
Kliknij aby odtworzyć

Mecz na Zielonej był emocjonujący. Zaczęło się już w 33 sekundzie  spotkania. Pierwszego gola dla gospodarzy strzelił Maciej Miecznikowski. I do końca pierwszej połowy nic się na tablicy wyników nie zmieniło. W drugiej części meczu oba zespoły walczyły o zmianę wyniku. Okazji było sporo zarówno po jednej jak i pod drugiej stronie. W 66 minucie spotkania było już 1:1. Gryfici po kilku niewykorzystanych sytuacjach , dopiero pod koniec meczu zdobyli prowadzenie za sprawą Fabiana Słowińskiego.
Więcej na temat tego spotkania w dzisiejszym magazynie „Piłkarskie wtorki z Gryfem”.