Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu

Nieudany poczatek sezonu

Podziel się
Oceń

Nie udała się inauguracja sezonu koszykarskiego ekipie Mantasa Cesnauskisa. Grupa Sierleccy Czarnych Słupsk na własnym parkiecie ulegli - PGE Spójni Stargard 61:81.
Kliknij aby odtworzyć

W hali Gryfia niestety lepiej zaprezentowali się goście, którzy od początku spotkania utrzymywali wysokie prowadzenie i  ostatecznie po 10 minutach gry było 12:23 dla gości. Początek drugiej kwarty należał do Czarnych, którzy sukcesywnie pomniejszali dystans punktowy.  Jednak Pierwsza połowa  spotkania zakończyła się wynikiem  wynikiem 33:41. Od początku trzeciej kwarty gospodarze ponownie walczyli o zmniejszenie strat. I dzięki temu po  30 minutach było gry było 49:55, a cały mecz mimo starań słupskich koszykarzy zakończył się wynikiem 61:81.
Najlepszym graczem gości był Daniels z 32 punktami i 7 zbiórkami. Natomiast Michał Michalak zdobył dla Czarnych 17 punktów.