News will be here

Gryf towarzysko

Podziel się
Oceń

W minioną sobotę odbył się mecz towarzyski pomiędzy Gryfem Słupsk, a Pompa Team Jarosławiec. Mecz w którym Słupszczanie byli gospodarzami wyjątkowo nie odbył się na stadionie przy ulicy Zielonej, lecz na stadionie 650-lecia.
Kliknij aby odtworzyć

Aura pogodowa nie dopisywała. Mecz został opóźniony o 20 minut przez intensywne opady śniegu. Pomimo ciągłego odśnieżania murawy piłkarze zmuszeni byli rozegrać ten mecz w śniegu po kostki. Nikt nie spodziewał się po tym meczu szalonych i wykwintnych akcji. Mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla gospodarzy. Dla Gryfa strzelali Andrzej Łyszyk (ok. 8 minuty), Fabian Słowiński (ok. 24 minuty) i Oskar Zieliński (ok. 56 minuty). Mecz miał również atrakcje pozasportowe. Właścicielem drużyny gości jest popularny YouTuber Isamu, który gościł na meczu osobiście. To dla niego spora część kibiców przyszła na stadion w tak niekorzystną pogodę. Fani mieli okazję zrobić sobie zdjecią oraz porozmawiać z Youtuberem. Gryf zakończył już rundę jesienną, a na kolejne mecze Słupszczan przyjdzie nam czekać do rundy wiosennej.