Podziel się
Oceń

Do rozgrywek w czwartej lidze coraz bliżej. Piłkarze Gryfa Słupsk kontynuują przygotowania do rundy rewanżowej edycji 2023/2024.
Kliknij aby odtworzyć

Tym razem  podopieczni Krzysztofa Mullera podejmowali   czwartoligowy Miejski Klub Sportowy Szczecinek i wygrali 5:4.  Do przerwy było 3:2. Warto zaznaczyć, że gryfici przegrywali 0:2. W zespole ze Słupskawystąpiło osiemnastu  zawodników.  Słupski szkoleniowiec pozytywnie ocenił sparing, w którym ostatni  raz zagrałŁukasz Stasiak. Tenzasłużony i bramkostrzelny napastnikstrzelił pierwszego gola dla słupszczan. Był on z rzutu karnego. W 13 minucie Stasiak opuścił boisko ,bo był to już jego pożegnalny mecz w barwach gryfowskiej drużyny.   Następny mecz kontrolny  Gryf rozegra w najbliższą sobotę  17 lutego, o godz. 12.00. Rywalem słupszczan będzie trzecioligowy Wikęd Luzino. Kibiców zapraszamy na sztuczne boisko przy ul. Zielonej.