Podziel się
Oceń

Piłkarze czwartoligowego Gryfa kontynuują przygotowania do rundy wiosennej i rozegrali kolejny sparing.
Kliknij aby odtworzyć

W Słupsku gryfici zmierzyli się z trzecioligowym Wikędem Luzino, którego trenerem jest Waldemar Walkusz. Rywalizacja  miała zacięty przebieg i zakończyła się polubownym remisem 1 : 1. W pierwszej połowie kibice nie zobaczyli goli. Dopiero po przerwie:  po celnym trafieniu ze strony gości i gospodarzy. Prowadzenie dla Luzina uzyskał Eryk Sokbów w 74. minucie. Do wyrównania doprowadził Maciej Miecznikowski w 89. minucie.
Słupski szkoleniowiec Krzysztof Muller sprawdził  formę 21 zawodników.Ostatni  mecz kontrolny  Gryf rozegrałnajbliższą sobotę  24lutego, o godz. 12.00 z Gwardią Koszalin i będzie to na sztucznym boisku przy ulicy Zielonej w Słupsku.