News will be here

Pewne zwycięstwo Gryfa!

Podziel się
Oceń

W minioną sobotę Słupszczanie gościli rezerwy Chojniczanki Chojnice. Od Lidera 4 ligi oczekiwano pewnej wygranej nad drużyną ze środka tabeli.
Kliknij aby odtworzyć

Już od pierwszych minut przewaga trójkolorowych była widoczna gołym okiem. Dwie szybko strzelone bramki pozwoliły ustabilizować tempo gry. Jako pierwszy 13 minut po rozpoczęciu spotkania wynik meczu otworzył Oskar Zieliński. 5 minut później na 2:0 podwyższył Andrzej Łyszyk. Po tych trafieniach drużyna ze Słupska pozwoliła sobie na trochę luzu, co wykorzystali goście, strzelając bramkę kontaktową w 36' minucie. Do przerwy wynik nie uległ zmianie, a Słupszczanie schodzili do szatni z jednobramkowym prowadzeniem. W drugiej połowie podopieczni Krzysztofa Müllera poszli za ciosem, zdobywając kolejne 3 bramki. Najpierw w 50' minucie Dawid Więckowski podwyższył na 3:1. Następnie (86 minuta) po dośrodkowaniu Łyszyka, piłkę głową do bramki skierował Maciej Miecznikowski. 4 minuty później ponownie Maciej Miecznikowski tym razem piętą zdobył gola, ustalając wynik spotkania na 5:1. Gryf pozostaje liderem z dwupunktową przewagą nad drugim Jaguarem Gdańsk. Na następny mecz Słupszczanie wybiorą się do Potęgowa, gdzie zmierzą się z Aniołami Garczegorze.